MATRIX X4

SİZİN İÇİN KÂRLI OLAN AVANTAJLAR

Neredeyse her taşıyıcı ray üzerine uyarlanabilen benzersiz patentli emme başı sayesinde, farklı ray tiplerinin temizliği için idealdir. İlk metreden son metreye kadar rayınızın temizliği için kolay ve etkili bir çözüm sunar. Matrix X4’ün kapalı devre çalışma prensibi, kirin doğrudan toplayıcı torbaya yönlendirilerek kolayca atılmasını sağlar. Yüksek performans gereksinimleri sayesinde Matrix X4, profesyonel kullanım için mükemmeldir.

ÇALIŞAN VE ÇEVRE KORUMASI İÇİN Sınıf H ÖZEL FİLTRE

Strom hattında temizlik hiç bu kadar kolay ve verimli olmamıştı. Matrix X4’te, güçlü ve gelişmiş bir elektrikli süpürge bulunur ve H sınıfı bir filtre sistemine sahiptir. Ek olarak, bir HEPA filtre sistemi, kir ve tozu güvenilir bir şekilde uzaklaştırmak için kullanılır. 2 kg’lık toplayıcı torba kolayca çıkarılabilir ve atılması kolaydır.

EMME BAŞI SİSTEMİ

Matrix X4’ün emme başı sistemi esnek ve neredeyse tüm koşullara uyum sağlayabilir. Strom hattı sağdan veya soldan geçse bile, kolay ve hızlı bir şekilde kol değiştirilerek bu durumun hiçbir önemi yoktur. Matrix X4’ün emme başı sistemiyle elektrik hattınızı zahmetsizce temizleyebileceksiniz.

HER KOŞULA UYUM

Matrix X4, farklı taşıyıcı raylara uyum sağlama özelliğiyle kendini gösterir. Değiştirilebilir ve esnek tekerleklerle, yaygın olarak kullanılan tüm taşıyıcı raylarda kullanılabilir. Matrix X4, yüksek hassasiyet ve mükemmel performans sunar.

KONTROL KUMANDASI

Matrix X4, kullanımı kolay bir anahtar elemanıyla kontrol edilir. Bir açma/kapama düğmesi ve bir acil durum durdurma düğmesi bulunur. Matrix X4’ün kullanımı kolay ve anlaşılır.

OPTİMAL TEMİZLEME SONUCU İÇİN ÇOKLU EMME KANALLARI

Matrix X4’ün patentli emme başı piyasada eşsizdir. Optimum emme sonucu sağlar ve sert kirleri bile temizleyebilir. Özellikle sıkışmış olan zorlu kirler için hava çıkış kanallarının ortasında değiştirilebilir bir abrazyon bezi bulunur. Bu özellikleri sayesinde Matrix X4, temizlik için idealdir.

Daha fazla bilgi için lütfen formu doldurunuz.